Cast Ajans

HAKKIMIZDA

 

2009 Yıllarının Başında  Faaliyete  geçen Gebze Cast Ajans  genç ve dinamik kadrosundan ödün vermeden sağlam adımlarla profesyonel anlamda oyuncu ,reklam yüzü , manken ve model  ayrıca prodüksiyon hizmetlerini kaliteli  ve güvenilir bir şekilde  devam ettirmektedir.

Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir  ilkesiyle yola çıkan  Gebze Cast Ajans  günümüz Türkiye ‘ sinde  kalite ve disiplininden kesinlikle en ufak bir ödün vermemektedir.

Gebze Cast Ajans  Türk örf ve adetleri  ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde ,saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.

Son dönemlerde oyunculuk ve mankenlik üzerine olan yoğun talepler üzerine sadece profesyonel  oyuncu ve modeller haricinde çalışmalar sürdürmeyip ayrıca  yeni yüzler , yardımcı oyuncu taleplerinide karşılamak üzere Türkiye çapında kayıt işlemlerini yoğunlaştırmıştır.

Gebze Cast Ajans  ; mevcut olduğunuz kriterlere uygun olarak hızlandırılmış kamera karşısı oyunculuk eğitimleri veren tek ajanstır.

Günümüz dünyasında internet ve sosyal medyanın daha yoğun  talepler alması üzerine  şubeleşmeyi göz önünde bulundurmaksızın internet  ve sosyal medya ağlarını daha yoğun seviyelere yükselten Gebze Cast  Ajans‘ın Türkiye Çapında Çeşitli Şehirlerde Bulunan Paylaşımlı Stüdyo ları Haricinde kesinlikle herhangi bir şubesi yoktur Ana merkezimiz Gebze‘dedir.Paylaşımlı Çalıştığımız Stüdyolarımız İstanbul Dışından Yapılan Başvurularınız  dahilinde  Çalışmış Olduğumuz Herhangi Bir Proje için Uygun Görüldüğünüz Takdirde Audition ( Tanıtım Videosu ) ve Fotoğraflarınızın Hazırlanıp Cast Direktörlerimize  Hızlı Bir Şekilde Ulaştırılması İçin Çözüm Ortaklığı Sunmaktadırlar  Ayrıca Bu Stüdyolar  Gebze Cast Ajans Yöneticileri Aracılığıyla Belirlenmiş ve Uygun Görülmüş  Stüdyolardır…

Sinema ve televizyon sektöründeki ilk adımlarınızı Gebze Cast Ajans rehberliği ile kaliteli , güvenilir ve saygın bir çerçeve içerisinde atabilirsiniz.

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir…

GEBZE CAST AJANS 
Casting & Production